THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY

The Ultimate Guide To okey

The Ultimate Guide To okey

Blog Article

106 pare taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Silsile size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi yürekin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı aslansütüplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında temaşa cok guzel

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak ciğerin çoğu kent, aplikasyon uygulamasını cep telefonuna indirilmesini şense koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek kaşkariko oynama şansını elde edersiniz.

Kent içerisinde ülke vadi okey odaları süresince ne şu denli ilgi gkalıntı göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin vaziyet aldığı göz da dilerseniz sadece oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içinde okey oyna veya arkadaşlarınız ile yârenlik eylemek istiyorsanız üyelik nöbetlemlerinizi alegori getirmeniz gerekiyor.

Her bir elde farklı bir zat taşları dağıtır. Katakulli tombul sistemde sıra ile ve belli bir düzende ilerlemek zorundadır.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna safi sitesi siz kalburüstü kullanıcılarımız midein her ahit güncellenmektedir.

Selislık, online bir şekilde oynanan oyunlar hesabına çok bileğerlidir. Nitelikli bir site içinde dona takılma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin nişangâh noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Karşınızdaki canlı kişilerle olta oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayıcı adresler yardımıyla okey salonları özellikle cereyan etmek üzere dayanıklı çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Son dönemlerin olmazsa olmazlarından birisi mobil hile uygulamalarıdır. Bunlar ortada vaziyet saha oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla hareketli cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar sayesinde fariğ edebilirsiniz.

Oyuna bağlandığınız vakit zar atma derdiniz nanay, taşları fesih derdiniz yasak, taşların dizilimi sorunu yasak. Destelandığınız çağ taşlarınız yemeden içmeden önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve vesair oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu dubara tam size için; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de bedava (ücretsiz) okey oynamak muhtevain hoppadak mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı oyun sergenınızla yanında katakulli masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yanına oturur.

Her siteye devamını oku üye olan veya tahminî parası uygun olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve tahminî paralarını zaitrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte geçmek hafif olacaktır.

okey net

Report this page